قیمت سرور خرید سرور قیمت سرور اچ پی قیمت رم سرور قیمت هارد سرور قیمت لپ تاپ قیمت لب تاب قیمت نوت بوک قیمت لپ تاپ ایسوس قیمت لپ تاپ لنوو قیمت لپ تاپ اچ پی قیمت لپ تاپ ایسر قیمت سوئیچ سیسکو قیمت مودم دی لینک قیمت مودم تی پی لینک لپ تاپ قیمت مادربرد قیمت یو پی اس فروش یو پی اس قیمت پرینتر قیمت دوربین مداربسته قیمت پرینترهای اچ پی دوربین مداربسته قیمت گوشی موبایل قیمت پاوربانک قیمت گوشی سامسونگ قیمت هارد اکسترنال قیمت هارد اس اس دی قیمت فلش مموری قیمت باتری لپ تاپ
سفارش تبلیغ
صبا
رابطه با روسیه.. - با ولایت
هرکس سه بار بر تو خشمگین شد و درباره ات سخنی ناروا نگفت، او را به دوستی بگیر . [امام صادق علیه السلام]

طی چند روز اخیر، اخبار متعددی از گسترده شدن روابط ایران و روسیه در سطح مقامات عالی رتبه بوده ایم. دیدار وزرای امور خارجه ی دو کشور (محمد جواد ظریف و سرگئی لاورورف) و دیدار دکتر روحانی و دمیتری راگوزین(معاون نخست وزیر روسیه) از مهمترین این دیدار ها بوده است. + و + و +

  


در آخر نیز شاهد بودیم سطح رایزنی های دیپلماسی دو کشور به حدی بالا گرفته است که دکتر روحانی در دیدار مذکور گفتند:
"روابط ایران و روسیه به شکل همه جانبه باید گسترش یابد."

از آن طرف، روسیه هم خواستار تعمیق روابط در حوزه های مختلف گردید.


درباره ی لزوم یا عدم لزوم رابطه با کشور روسیه گفتنی ها فراوان است، لیکن محل بحث ما نیست. ما بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری، به تحرک دیپلماسی دولت محترم خوشبین هستیم. و این روابط را بر مبنای منافع ملی جمهوری اسلامی ایران می بینیم.

اما سخن اینجاست؛ چرا روابط با روسیه در دولت احمدی نژاد، توسط رسانه های اصلاح طلب و زنجیره ای به شدت محکوم می گشت؟ اما اکنون این رسانه ها یا سکوت اختیار کرده اند یا قلم به تمجید و یا دلیل سازی برای آن سائیده اند. هجمه ی تبلیغات روانی گسترده علیه دولت وقت به حدی بود که مقام معظم رهبری در گلایه ی تندی این گونه فرمودند:

"وقتى رحمت الهى براى ما پیش خواهد آمد که مواظب و مراقب خودمان باشیم؛ مراقب حرف زدنمان، مراقب اقدام کردنمان، مراقب تبلیغاتمان. این فضاى بى بند و بارى در حرف زدن، در اظهارات علیه دولت، علیه کى‌ به خاطر اغراض، اینها چیزهائى نیست که خداى متعال از این ها به‌آسانى بگذرد." +

 


ما فراموش نکرده ایم که به هر بهانه ای در کشور شعار مرگ بر روسیه سر دادید. شعار "سفارت روسیه، لانه ی جاسوسیه" هنوز در گوش هایمان می پیچد. حتی فضاحت را تا حدی بالا بردید که در اثبات نقش روسیه در انتخابات ایران قلم فرسایی کردید!

درست است ملت ایران مشهور به ضعف در حافظه ی تاریخی هستند؛ اما از این بی بند و باری های سیاسی مدت زیادی نگذشته است تا فراموش کنیم در جهت منافع شخصی و حزبی و کینه های خود، چه ها بر ملت ایران روا داشته اید.. امید بر این است از این رویه خود توبه کرده باشید تا در کنار هم در یک سنگر در جبهه ی مقاومت ماجور باشیم؛ هر چند در صورت بازگشت از این اعمال خباثت انگیز نیز شما را به عنوان جلودار خود نخواهیم پذیرفت..


چرا باید انتظار مردی و مروت را در بعضی ها دور از ذهن بپنداریم؟! و چه زیبا فرموده اند سالار شهیدان حضرت حسین(ع): اگر دین ندارید لااقل آزادمرد باشید.. 
نویسنده: مهدی حامدی |  شنبه 92 آذر 2  ساعت 4:9 عصر 

    لیست کل یادداشت های این وبلاگ
و علی البرجام السلام!
نشان وابستگی..
جریان انحرافی
اهداف پنهان
تحریم صداقت..
صندوق ها شفاف اند؛ عینک مان را تمیز کنیم!
تحریم جدید..
شیطان بزرگ
اظهارات سخیف نجفقلی حبیبی درباره ی عاشورا
آقای هاشمی برایتان نگرانم..
سخنی از سر دلسوزی با جریان شیرازی ها
نکته ای در باب سبد کالا
رابطه با روسیه..
نکته ای در باب تسخیر لانه ی جاسوسی
بی فرهنگ کیست؟
[همه عناوین(165)]