سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دعوت از خاتمی ! - با ولایت
[ و در خبر ضرار پسر ضمره ضبابى است که چون بر معاویه در آمد و معاویه وى را از امیر المؤمنین ( ع ) پرسید ، گفت : گواهم که او را در حالى دیدم که شب پرده‏هاى خود را افکنده بود ، و او در محراب خویش بر پا ایستاده ، محاسن را به دست گرفته چون مار گزیده به خود مى‏پیچید و چون اندوهگینى مى‏گریست ، و مى‏گفت : ] اى دنیا اى دنیا از من دور شو با خودنمایى فرا راه من آمده‏اى ؟ یا شیفته‏ام شده‏اى ؟ مباد که تو در دل من جاى گیرى . هرگز جز مرا بفریب مرا به تو چه نیازى است ؟ من تو را سه بار طلاق گفته‏ام و بازگشتى در آن نیست . زندگانى‏ات کوتاه است و جاهت ناچیز ، و آرزوى تو داشتن خرد نیز آه از توشه اندک و درازى راه و دورى منزل و سختى در آمدنگاه . [نهج البلاغه]
گفت و شنود امروز کیهان خیلی باحال بود :
گفت: در دانشگاه... برای دعوت از نامزد اصلاح طلبان 400 امضا جمع کرده اند.
گفتم: ولی دانشگاه... بیش از 9000 دانشجو دارد.
گفت: پس خبر نداری! تازه معلوم شده موقع گرفتن امضا از این 400 نفر به آنها گفته اند می خواهیم از آقای... برای سخنرانی در این دانشگاه دعوت کنیم، اگر موافق هستید این ورقه را امضاء کنید!
گفتم: عجب کلکی زده اند!
گفت: حالا تعداد زیادی از آن 400 نفر به این کلک ناجوانمردانه اعتراض کرده و می گویند ما می خواستیم از آقای... درباره هشت سال مسئولیتی که داشت سؤال کنیم، چرا امضای ما را به حساب دعوت از ایشان برای کاندیداتوری گذاشته اید؟!
گفتم: چه عرض کنم؟!... آموزگاری سر کلاس از دانش آموزان پرسید؛ در جمله «دانش آموزان این کلاس با میل خود مشق می نویسند» کلمه «میل» چه نوع کلمه ای است؟ و دانش آموزی گفت ؛ آقا اجازه، حرف اضافه!


 
نویسنده: مهدی حامدی |  چهارشنبه 87 آذر 20  ساعت 8:15 عصر 

    لیست کل یادداشت های این وبلاگ
شکست اخلاق
و علی البرجام السلام!
نشان وابستگی..
جریان انحرافی
اهداف پنهان
تحریم صداقت..
صندوق ها شفاف اند؛ عینک مان را تمیز کنیم!
تحریم جدید..
شیطان بزرگ
اظهارات سخیف نجفقلی حبیبی درباره ی عاشورا
آقای هاشمی برایتان نگرانم..
سخنی از سر دلسوزی با جریان شیرازی ها
نکته ای در باب سبد کالا
رابطه با روسیه..
نکته ای در باب تسخیر لانه ی جاسوسی
[همه عناوین(166)]