سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
نظرسنجی یا ... ؟!!! - با ولایت
بارالها ! اگر مرا به زنجیر کشی و عطای خود را در میان شاهدان از من بازداری، ... امیدم را ازتو نخواهم بُرید و چهره امیدوار به گذشتت را از تو نخواهم گرداند و محبّتت از قلبم بیرون نخواهد رفت . [امام سجّاد علیه السلام ـ در دعایش ـ]

چقدر مسخره هست که عده ای مفت خور بی وجدان ما رو تو زمین خودشون بازی بدن و برامون ظاهرسازی کنن. و از اون بدتر اینکه عده ای از خودی های غافل در دام اونها بیفتن و بازارگرمی اونها رو کنن. هر چی خواستم ننویسم نشد...

چند روزه از چپ و راست پیام میاد که بیاین و فلان جا نظر بدین که مثلا رای امام خمینی یا امام خامنه ای از فلانی کمتره! الله اکبر!
مقایسه ی ولی خدا با یه عده لمپن و بی سر و پا! نعوذ بالله... چطور کسانی که به واسطه ی ولی الله روزی میخورند با او قابل قیاسند؟! سبب متصل ارض و سما ، قطب آسیاب افلاک ، مصداق حدیث لولاک و جسارت مقایسه ی او با دیگران؟! پناه بر خدا..
بگذریم!
الآن میدونم چی میخواین بپرسین! حالا چیکار کنیم؟ که مثلا رای رهبر از دیگران کمتر نشه! و تضعیف نشیم!
اگه از اول میفهمیدین و تحریم میکردن ، این نظرسازی دیگه باعث دردسر نمیشد. حالا هم دیر نشده ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست.
رای ما در 9 دی مشخص شد . با توجه به اینکه سایتی که در مورد بهترین رهبر جهان نظر سنجی می کند آمریکایی است و هم اکنون موسوی در صدر و حضرت آقا در رتبه های پایین تر است و آمریکایی ها هیچ گاه نخواهند گذشت رای مقام معظم رهبری بیشتر از موسوی شود با رای دادن در این سایت فقط و فقط این سایت را معروف می کنید تا نتیجه پایانی آن که میر حسین است بیشتر انعکاس داده شود.

چند هدف پشت این نظر سازی دنبال میشه :

یکی اینکه ملاک مشروعیت الهی رو با مقبولیت مردمی جابجا کنند اگرچه زمینه برای نمایش مقبولیت هم وجود نداره ( امکان رای گیری بیش از یک بار ، تعداد محدود افراد شرکت کننده و... )
دوم اینکه  یک اصل در سیاست استعماری هست که برای زمین زدن یک نفر باید او را اول خوب بزرگ کنند تا بعد از زمین زدنش امکان احیای مجددش وجود نداشته باشد.
سوم اینکه در صفحه ی مشخصات افراد توضیحاتی از او نوشته شده است که در مورد مقام معظم رهبری از عباراتی با مضمون همراهی با تروریسم و امثالهم استفاده شده که بعد از رای آوردن ایشان و قرار گرفتن در جایگاه بالا این تعابیر و مشخصات نامربوط به مخاطبان جهانی القا خواهد شد.
البته حتما اهداف دیگه ای هم پشت این کار هست که به فکر من نرسیده...

حالا هر جور خودتان صلاح میدونین! میخواین شرکتت کنین یا نه با خودتون!

پینوشتـــــــــــــ......
- البته امیدوارم منو عامل صهیونیست برای کاهش رای امام و رهبری مطرح نکنین!!
- چقدر باید از دست این احمق ها حرص بخوریم ؛ برداشتن نظرسنجی رو فیلتر کردن. 
نویسنده: مهدی حامدی |  دوشنبه 88 دی 21  ساعت 2:12 عصر 

    لیست کل یادداشت های این وبلاگ
شکست اخلاق
و علی البرجام السلام!
نشان وابستگی..
جریان انحرافی
اهداف پنهان
تحریم صداقت..
صندوق ها شفاف اند؛ عینک مان را تمیز کنیم!
تحریم جدید..
شیطان بزرگ
اظهارات سخیف نجفقلی حبیبی درباره ی عاشورا
آقای هاشمی برایتان نگرانم..
سخنی از سر دلسوزی با جریان شیرازی ها
نکته ای در باب سبد کالا
رابطه با روسیه..
نکته ای در باب تسخیر لانه ی جاسوسی
[همه عناوین(166)]